субота, 24 квітня 2010 р.

Офіційне звернення Українського Віртуального Опору

Офіційне звернення Українського Віртуального Опору з приводу продовження базування Чорноморського флоту РФ в Севастополі до користувачів Інтернет


Шановні брати і сестри українці! Вимушені звернутись до вас з приводу підписання угоди між президентами України та Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року. На тлі подій, що стались 21 квітня, всі ті загрози, що існували до цього дня, були лише підготовчим етапом перед початком примусової реалізації проекту «третього Риму» через створення на основі Росії, Білорусі та України так званої «братньої» держави. Якщо до цього дня існували якісь ілюзії та надії на майбутнє України, як незалежної та суверенної держави, то на сьогодні наша українська земля окупована та перебуває під повним контролем сусідньої держави.
...
За таких умов, Український віртуальний опір (Вільне, Народне обєднання Українців всього світу в мережі Інтернет) закликає всіх, кому небайдужа доля України, незалежно від політичних поглядів, релігійних переконань, соціального статусу, віку та національності до єднання, до виявлення громадянської позиції, до активних дій, що спрямовані на захист України та її національних інтересів, суверенітету та незалежності, як в мережі Інтернет, так і поза її межами.
З сьогоднішнього дня ми оголошуємо війну ворогам України, закликаємо приєднатись до нашого опору та організувати потужний фронт в мережі Інтернет. Ми переходимо до рішучих дій. Досить облесливих слів та вмовлянь. Нас не зупинити. .
Януковича та його команду у відставку! Окупанти геть з України!
Слава України!

Український Віртуальний Опір http://uvo.cv.ua

Офіційне звернення Українського Віртуального Опору з приводу продовження базування Чорноморського флоту РФ в Севастополі до користувачів Інтернету.
http://sites.google.com/site/ukraienskijvirtualnijopir/